AlterV Blog® dla ekspertów i przyszłych profesjonalistów
zarządzania innowacyjnymi przedsięwzięciami wpływającymi na otaczający Nas świat.


przejdź do kategorii
Ostatnie posty

Szczęśliwa 13-tka?
Trochę przewrotny tytuł, zwłaszcza dla osób przesądnych, których również nie brakuje w zarządzaniu projektami. Dla AlterV na pewno 13-ty Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter był szczęśliwy. Po raz pierwszy byliśmy partnerem tego największego wydarzenia z zakresu zarządzania projektami w Polsce i zapewne nie po raz ostatni. Cieszymy się, że zdobyliśmy zaufanie takiego partnera jak Project Management Institute. Promując nasz symulator egzaminu PMP® i CAPM® Exam Unlocking by AlterV spędziliśmy sporo czasu w kuluarach 13-tego Międzynarodowego Kongresu PMI Poland Chapter.
[Czytaj dalej ...]

International PMI Poland Chapter Congress
Przypomnienie o ważnym wydarzeniu dla Naszego środowiska. Zostały tylko 3 dni do kolejnego International PMI Poland Chapter Congress. Wydarzenie, na którym nie może zabraknąć osób zainteresowanych zarządzaniem projektami! W dniach 26-28 listopada w Warszawie w hotelu Marriott odbędzie się 13th International PMI PC Congress. Jest to największa w Polsce konferencją branżowa, na której spotkają się specjaliści i praktycy w dziedzinie zarządzania projektami, liderzy biznesu, mówcy motywacyjni a także eksperci z zakresu komunikacji, psychologii i nowych technologii.
[Czytaj dalej ...]

Druga edycja Zarządzania Projektami na UMK rozpoczęta!
Jako partner kierunku studiów uczestniczyliśmy w inauguracji drugiej już edycji studiów Zarządzania Projektami na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Poniżej kilka interesujących fragmentów: “Autorski program zarządzania projektami, realizowany we współpracy z Project Management Institute Poland Chapter (PMI PC) dostarczy osobom realizującym projekty lub zamierzającym rozpocząć pracę w tym zakresie praktyczną wiedzę w kluczowych obszarach zarządzania projektami oraz umożliwi zdobycie umiejętności skutecznego stosowania profesjonalnych narzędzi oraz tradycyjnych i zwinnych metod zarządzania.
[Czytaj dalej ...]

Jesienne migracje ...
Dzień dobry! Mamy kalendarzową jesień, praktycznie za oknem trwa cały czas lato, pomimo, że jest już listopad! Aczkolwiek, ptaki migrują do cieplejszych krajów, a my zakończyliśmy migrację Naszego portalu do technologii opierającej się o generator stron Hugo. Jest to ważny dla Nas kamień milowy, ponieważ zdecydowaliśmy się także na rozpoczęcie bloga, którego misją jest dzielenie się istotnymi newsami ze świata zarządzania projektami, design thinking, trendów zarządzania jak management 3.0. Oczywiście w postach, także będziemy dzielić się informacjami dotyczącymi istotnych wydarzeń dla AlterV.
[Czytaj dalej ...]kategorie postów: