Druga edycja Zarządzania Projektami na UMK rozpoczęta!Data publikacji: 2018-11-19
Autor: Zespół AlterV
Estymowany czas czytania: 1min

Jako partner kierunku studiów uczestniczyliśmy w inauguracji drugiej już edycji studiów Zarządzania Projektami na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Poniżej kilka interesujących fragmentów:

“Autorski program zarządzania projektami, realizowany we współpracy z Project Management Institute Poland Chapter (PMI PC) dostarczy osobom realizującym projekty lub zamierzającym rozpocząć pracę w tym zakresie praktyczną wiedzę w kluczowych obszarach zarządzania projektami oraz umożliwi zdobycie umiejętności skutecznego stosowania profesjonalnych narzędzi oraz tradycyjnych i zwinnych metod zarządzania.”

“Modułowy program oparty na wiedzy eksperckiej i doświadczeniu Partnerów realizowany jest w interaktywnej formie warsztatów i symulacyjnych gier biznesowych oraz prezentacjach „best practices”. Zajęcia prowadzone są przez osoby realizujące od wielu lat projekty biznesowe, informatyczne, i in. (również międzynarodowe).”

Jeśli zdecydowałeś się na karierę Kierownika Projektów i pragniesz kompleksowo spojrzeć na zarządzanie projektami weź pod rozwagę studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami. Szkolenia punktowo adresują istotne aspekty lub wprowadzając do danego obszaru. Studia podyplomowe pokażą horyzont, a także przygotują Cię do nowej roli.

Pozdrawiamy,

Zespół AlterV

PS Zdjęcia z wydarzenia można znaleźć pod tym linkiem.