Kanbanize w czołowej 20-stce oprogramowania do zarządzania portfelem projektówData publikacji: 2023-03-06
Autor: Dariusz Ciechan
Estymowany czas czytania: 2min

Kanbanize to jedyna na rynku platforma zarządzania, która jest skalowalna w naturalny sposób w obu wymiarach – poziomo i pionowo. Możesz zacząć pracę z jednym zespołem, rozszerzyć na tysiące zespołów, a także skalować w górę do poziomu CEO zachowując wszystko co zrobiłeś do tej pory.

Kanbanize to oprogramowanie Kanban do zwinnego zarządzania projektami, produktami i portfelem. Zapewnia widoczność we wszystkich zespołach, łączy strategię z realizacją i pomaga zespołom szybciej dostarczać produkty.

Zbudowane z myślą o skali, Kanbanize może być używane do zarządzania projektami, produktami i portfelem. Funkcjonalność obejmuje inicjatywy i harmonogramy do planowania, konfigurowalne tablice Kanban, reguły automatyzacji biznesowej, potężny moduł analityczny i wiele innych. W ramach systemu użytkownicy mogą strukturyzować i wizualizować swoją codzienną pracę - planować inicjatywy i projekty, rozbijać je na łatwe do zarządzania zadania, wizualizować zależności i tworzyć wiele procesów pracy dla zespołów cross-funkcjonalnych.

Dzięki zastosowaniu cyfrowych tablic Kanban z limitami Work In Progress na kolumnę (wiersz, komórkę), szablonów kart, własnych pól i filtrów, użytkownicy mogą skutecznie wizualizować działania swojej firmy i osiągnąć wyższy poziom przejrzystości. Postępy prac i projektów są pokazywane w czasie rzeczywistym, co eliminuje potrzebę ciągłych aktualizacji statusu i raportowania. W rezultacie realizacja projektów staje się przejrzysta i bardziej przewidywalna, a użytkownicy mogą zwiększyć swoją efektywność, poświęcając czas na pracę, która przynosi wartość.

Ranking Software Advice

Chciałbyś poznać jak Kanbanize może pomóc Twojej firmie, Projektom lub Zespołom? Chciałbyś się dowiedzieć więcej?

  1. Skontaktuj się ze nami!
  2. Zamów DEMO
  3. Wypróbuj Kanbanize za darmo przez 30 dni!