Szczęśliwa 13-tka?Data publikacji: 2018-12-05
Autor: Zespół AlterV
Estymowany czas czytania: 2min

Trochę przewrotny tytuł, zwłaszcza dla osób przesądnych, których również nie brakuje w zarządzaniu projektami.

Dla AlterV na pewno 13-ty Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter był szczęśliwy. Po raz pierwszy byliśmy partnerem tego największego wydarzenia z zakresu zarządzania projektami w Polsce i zapewne nie po raz ostatni. Cieszymy się, że zdobyliśmy zaufanie takiego partnera jak Project Management Institute.

Promując nasz symulator egzaminu PMP® i CAPM® Exam Unlocking by AlterV spędziliśmy sporo czasu w kuluarach 13-tego Międzynarodowego Kongresu PMI Poland Chapter. Niemniej jednak znaleźliśmy również czas na wzięcie udziału w przygotowanych prelekcjach. Dla nas hitem pierwszego dnia był warsztat Piotra Sutta “Let’s play together - What does the Project Manager have common with the Conductor?”. Wszyscy wiedzieliśmy, dokąd prowadzi nas Piotr Sutt i z przyjemnością całkowicie podążyliśmy za nim. Swoimi warsztatami potwierdził, że odpowiednie osoby poprowadzone przez lidera, jasne zasady oraz niezbędne narzędzia dają najlepsze efekty w zarządzaniu!

Po raz kolejny, również ze względu na nasze merytoryczne zaagażowanie, szczególnym wydarzeniem były prezentacje i wyniki konkursu Projekt Roku. Konkurencja była silna o czym świadczy dodatkowe wyróżnienie dla zdobywcy 2-go miejsca Ministerstwo Finansów za projekt „Wdrożona obsługa plików JPK dla mikroprzedsiębiorców (JPK - CVP)” zaś tegorocznym zwycięzcą została firma Neuca za projekt „Centrum Dystrybucyjne NEUCA w Toruniu”. Okazuje się, że od wielu lat najlepsze zarządzanie projektami jest w kujawsko-pomorskim, z którego wywodzą się zwycięzcy konkursów na Projekt Roku: 2016 i 2017 Teldat; 2017 Postdata; 2018 Neuca!

Do zobaczenia w 2019 roku!

Zespół AlterV