Trzecia edycja Toruń i pierwsza edycja Płock - Zarządzania Projektami na UMK rozpoczęta!Data publikacji: 2019-10-23
Autor: Zespół AlterV
Estymowany czas czytania: 1min

Jako partner kierunku studiów uczestniczyliśmy w inauguracji trzeciej edycji studiów Zarządzania Projektami na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W tym roku, dzięki rekomendacji naszych studentów z drugiej edycji, zostaliśmy zaproszeni przez Orlen do uruchomienia edycji studiów w Płocku. Jest to dla nas fantastyczna sprawa potwierdzająca, że zarówno nasz program studiów jak i dobrana kadra generują świetną jakość i dużo korzyści dla uczestników naszych studiów.

Poniżej kilka interesujących fragmentów na temat naszych studiów podyplomowych:

“Autorski program zarządzania projektami, realizowany we współpracy z Project Management Institute Poland Chapter (PMI PC) dostarczy osobom realizującym projekty lub zamierzającym rozpocząć pracę w tym zakresie praktyczną wiedzę w kluczowych obszarach zarządzania projektami oraz umożliwi zdobycie umiejętności skutecznego stosowania profesjonalnych narzędzi oraz tradycyjnych i zwinnych metod zarządzania.”

“Modułowy program oparty na wiedzy eksperckiej i doświadczeniu Partnerów realizowany jest w interaktywnej formie warsztatów i symulacyjnych gier biznesowych oraz prezentacjach „best practices”. Zajęcia prowadzone są przez osoby realizujące od wielu lat projekty biznesowe, informatyczne, i in. (również międzynarodowe).”

Jeśli zdecydowałeś się na karierę Kierownika Projektów i pragniesz kompleksowo spojrzeć na zarządzanie projektami weź pod rozwagę studia podyplomowe z zakresu zarządzania projektami. Szkolenia punktowo adresują istotne aspekty lub wprowadzając do danego obszaru. Studia podyplomowe pokażą horyzont, a także przygotują Cię do nowej roli.

Pozdrawiamy,

Zespół AlterV