Joanna Cieślak-Ospalska

Joanna Cieślak-Ospalska

Trener i konsultant ds. public relations i marketingu internetowego; Specjalista w zakresie budowania wizerunku i rozpoznawalności, promocji oraz reklamy dla małych i średnich firm

Ma dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w mediach (m.in. Eurozet - Radio Zet Gold Radio Plus) oraz w PRze.

Jako konsultant i PRowiec zajmuje się strategiami komunikacyjnymi i wizerunkowymi dla małych i średnich firm. Działania obejmują budowanie wizerunku zarówno w mediach tradycyjnych jak i w mediach społecznościowych, komunikację marketingową oraz content marketingową. Przygotowuje strategie i zajmuje się ich realizacją. Dużą część jej działań zajmuje marketing internetowy, z naciskiem na media społecznościowe.

Prowadzi szkolenia oraz wykłady. Współpracowała m.in. z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu, Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy, Polskim Forum Migracyjnym, Izbą Przemysłowo-Handlową w Toruniu, CN Młyn Wiedzy, Grupą Progress. Jest prelegentką podczas konferencji, m.in. Forum Welconomy, Kurs na HR, Influencer Live Poznań.

Jest pomysłodawczynią i organizatorką cyklu spotkań i konferencji „Z biznesem mi do twarzy”, podczas których promowana jest przedsiębiorczość wśród kobiet. Otrzymała nominację do tytułu Kobiety biznesu roku 2016 (Nowości), oraz dwukrotnie (2016 i 2017 r.) do tytułu Osobowość roku w kategorii „Biznes” (Gazeta Pomorska)

Jest także autorką podcastu PositiveMind, w którym dzieli się swoją wiedzą dotyczącą budowania marek osobistych.